Cztery oferty pracy:

1. Kierownik warsztatu w G’S Polska

2. Kierownika warsztatu w Agros Spółka z o.o.

3. Kierowca autobusu (nie pełny wymiar godzin)

4. Operator wózka widłowego (uprawnienia na ładowarkę teleskopową)

5. Agronoma z doświadczeniem w uprawie warzyw o następujących kwalifikacjach:

wymagania:
– wiedza i doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu upraw rolnych – warzywa,
– umiejętność zarządzania wykonawcami usług rolniczych,
– mobilność i dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi,
– samodzielność i dobra organizacja pracy,
– komunikatywność i zaangażowanie,
– znajomość pakietu MS Office,
– prawo jazdy kat. B,
– mile widziana  znajomość języka  angielskiego
– znajomość budowy i obsługi maszyn oraz urządzeń rolniczych
– wykształcenie wyższe kierunkowe -rolnictwo ,  mechanizacja rolnictwa
oferujemy:
– ciekawą pracę na samodzielnym zadaniowo stanowisku
– możliwość rozwoju zawodowego w środowisku branżowym
– stabilne wynagrodzenie
– niezbędne narzędzia do pracy

CV z aktualnym zdjęciem + list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@agros-warzywa.pl

6. Specjalista ds. sprzedaży i marketingu:

opis stanowiska ( z zakresu sprzedaży):
– pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących klientów firmy
– prowadzenie negocjacji handlowych oraz odpowiedzialność za realizację uzgodnień zawartych w umowie
– budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
– realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
– kreowanie strategii sprzedażowych
– stałe monitorowanie uzyskiwanych wyników

z zakresu marketingu:
– poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań
– monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
– monitorowanie budżetu marketingowego

wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
– bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności programu Excel
– dokładność, rzetelność, dyspozycyjność
– doskonała organizacja czasu

oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę